| Elide a întrebat:

Băieți,ce părere aveți despre fetele cu aparat dentar?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu schimba cu nimic parerea pe care o am deja sau cea care e in curs de formare.

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt dragute de privit, dar nu de... sarutat.

| sierra1 a răspuns:

Cred că iniferent de ce suntem fete/băieți părerea ar trebui să fie aceeași: cei cu aparat dentar vor o dantură impecabilă

| Plato a răspuns:

Daca te referi din punct de vedere estetic, e dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca arata ca dracu, fiindca e un defect fizic

| wpetterssone a răspuns:

Corectarea dinților la fete nu îmi schimbă părerea despre ele. Este ceva normal ca un om să își dorească să își aranjeze dinții în gură.

| Demetrov a răspuns:

Daca e creata, are aparat dentar si e inteligenta e fata perfecta

Răspuns utilizator avertizat
| Demetrov a răspuns (pentru DracuIa):

Hai ca m-ai facut sa rad, mi-ai adus aminte de replica „ numultumitului i se ia darul " laughing

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

O parere buna