| Raluka_5546 a întrebat:

Ce parere aveti despre ochii verzi? happy

Răspuns Câştigător
| InLove a răspuns:

Mi se parii foarte draguti, adica, imi ales in ziua de azii, cand mai toata lumea are capruii, nu ziic ca nu sunt frumosi cei caprui, sunt, dar sunt cam comunii, eu ii am albastrii! mi se pari interesanti cei verzii, si nu al multi le-ar sta bine cu ei! asa ca sunt mai speciali!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Frumosi. Dar mai intresanti sunt niste ochi negriday dreaming

| Rukhsandra a răspuns:

Sunt cei mai frumosi... chiar mi-as dori sai am vezi
Eu i am un caprui spre verde

| amanda33 a răspuns:

Eu am ochii verzi :X
sunt bruneta happy
sunt super si mai putin raspanditi decat ceilalti happy
o parere buna am

| ArexuDeea a răspuns:

Parerea mea mai frumosi sunt cei albastri

| dollydee a răspuns:

Mie imi plac...de obicei caut sa asociez culoarea ochilor cu elemente din natura

pe de alta parte mai e si o vorba "ochii verzi sa nu-i crezi"

| DeeDee_4511 a răspuns:

Imi plac la nebunie ochii verzi, mai ales daca persoana respectiva este si brunet/a. love struck
Si eu am ochii verzi spre caprui big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ochii verzi. De fapt, au şi o uşoară tentă spre galben. Mie îmi place să spun că au culoarea frunzelor la sfârşitul lui august. Îmi plac ochii verzi pentru că ies din tipare şi au ceva aproape malefic în ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ochii verzi-albastrui si imi plac persoanele cu ochii verzi si albastri, iar vorba "ochii verzi niciodata sa nu-i crezi", e doar o rima banala