| Korb a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele cu ochii verzi? credeti faza cu ochii verzi inselatori?

Răspuns Câştigător
| RuxandraBianca a răspuns:

Pfoi...no. e doar o superstitie tampita. eu am ochii verzi, si nu mint. ei bine, doar poate doar cu cativa prieteni fac niste glume pe care ei le cam cred. dar oricum si cei cu ochii albastrii pot mintii si cei cu ochii caprui si asa mai departe.dar nu e o regula ca daca ai ochi verzi esti mincinos/mincinoasa.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este doar o prejudecată superficială şi prostească.

- http://youtu.be/VeK759FF84s
- http://youtu.be/-pv8mCHbOrs
- http://youtu.be/neEVoFODQOE

| Furculingură a răspuns:

O persoană cu ochii verzi este una ca oricare alta.
Nu este cu nimic mai presus ( sau mai prejos ) decât una cu ochii căprui sau albaştrii.

| Musique a răspuns:

Nu contează culoarea ochilor, astea-s doar "vorbe".
Baftă.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Persoanele cu ochii verzi sunt la fel de normale ca toate celelalte persoane.

| Naяutσ a răspuns:

Nu e doar asa ca sa rimezi, sunt persoane sincere si de incredere ( iti spun asta din experienta )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ochii verzi, si nu cred astfel de tampenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac persoanele cu ochii verzi şi nu, nu cred în asta.E doar o altă invenţie a unor oameni plictisiţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mi se pare o superstitie.
Persoanele cu ochi verzi sunt dragute, imi plac mult.
Mama mea, bunica mea au ochi verzi.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| MariusGomoi a răspuns:

Eu nu cred, asta depinde de sufletul si educatia persoanei nu de ce ochi are