| DoOdO a întrebat:

Ce parere aveti despre Parazitii? Mie imi plac foarte mult dar as vrea alte pareri si sincere dc se poate ca nu ma suparwinking

4 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Ohh imi amintesc de compunerea colegului meu la romana rolling on the floor
Trebuie sa zicem daca ne place Romania sau ceva de genu sh el a zis ca uraste Romania sh singuru lucru bun e ca aici sau nascut parazitii sh canta rolling on the floor

Pooi ce parere sa am...eu nu prea ascult hip-hop, sar sunt destul de tari adica versurile exprima chestii f puternice rolling on the floor

smug

| muzicalBoX a răspuns:

Spun lucrurilor pe nume. Iar unele melodie au mesaje puternice.

| CristiPalidu a răspuns:

Cei mai tari
au un mesaj foarte clar si prezinta realitatea

| PLoietre a răspuns:

Mie imi plac pentru ca spun lucrurilor pe fata!