| NyanCat a întrebat:

Ce parere aveti dspr mine? Sincere pareri big grin Nu ma supar xDD

Răspuns Câştigător
| sylar2007 a răspuns:

Eu cred ca esti o fata foarte dulce dar nu prea ai incredere in tine si te simti sigura

18 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca nici nu te cunoastem de unde sa stim cum esti tu? Sau cu alte cuvinte, cum sa ne facem o parere despre tine?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Esti o copchila mica si urata cu cosi pe fata si cu suncile pe afara, fara tate si fara dinti in gura!
E bine? Funda?

| sylar2007 a răspuns:

Daca e adevarat poti sa imi dai fundita te rog?batting eyelashesbig grin

| NyanCat explică (pentru sylar2007):

Sigur :X

| sylar2007 a răspuns (pentru NyanCat):

Multumesc esti o dulce:*

| Dia a răspuns:

Esti o bighidie de 10 ani, cu un nume de cocalara si o poza de bighidie. Deci nimic interesant.

Răspuns utilizator avertizat
| radugolgolut a răspuns:

Cred ca esti o parcare fara plata pentru o erectielaughing

| BooKzOr a răspuns:

De unde sa imi spun parerea despre tine daca nu ne arati o poza straight face doamne ce intrebari straight face

| CoconutLiqueur a răspuns:

Pai,esti hello kitti?

| NyanCat explică (pentru CoconutLiqueur):

Doar pe jumatate :pe laughing

| CoconutLiqueur a răspuns:

Mancare...Bonnn

| vanessaIUBESTEunbaietzel a răspuns:

Dupa nume esti o pitipoanca:\soo end your life:\