| Sn00pY a întrebat:

Ce parere aveti despre Puya?(acum)comercial.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Il detest.Are niste fite pe el baiatul asta oh go on
In afara faptului ca cere o caruta de bani pentru 20 de minute de cantat cd-ul mai vrea si doua, trei fetite la el in camerastraight face

| Liviu a răspuns:

Ma doare sa zic dar
Cocalar.
Melodiile sale vechi.ma ating la inima dar cele noi ma ating la prohab:-

| forever4you a răspuns:

Prea fitos...adica nu vreau sa'i judec sau sa ma iau de cei care sunt fani puya dar ce poti sa vezi la el?! Parerea mea sincera un drogat si'un puscarias de doi banitongue

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Pai... e de tot c**tu. cand era la familia era ok dar acum e ...penibil

| silver19 a răspuns:

Dupa mine a ramas acelasi bagabont doar ca are si el acum o famile...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am cunoscut pe puya la un concert dar are fite in el ca toti ceilalti artisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pooi uitati fratiilor la care i place puya i bine la care nu nu! are voce faina si bine face ca profita pana la urma tot ceea ce conteaza ca are succes, lumea nu`i curioasa ca o fost puscarias se uita la voce nu critica, si pana la urma nu-i nici unu in stare sa critice pe altu ca nimeni nu-i mai bun happy