| Kanpeki a întrebat:

Ce parere aveti de Puya? big grin

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai mi se pare destul de tare.Muzica lui este ritamata, versurile sunt realiste.Cred ca sunt foarte putin oameni care nu-i asculta muzica.
...Deci parerea mea este una foarte buna.winking

| shadovv a răspuns:

Face hip-hopul de ras... si cred ca deriva pe undeva printre "baiat rau care vrea sa pare bun" si "baiat bun care vrea sa para rau"
Ar fi apceptabil daca nu si-ar da aeree de smecher...

| adi4ever a răspuns:

Un drogat...

| LigiMe99 a răspuns:

Mie imi place. Canta bine si-mi place repul. E marfa.winking

| xXBernaXx a răspuns:

Imi place.big grin

| SheIsCrazy a răspuns:

Pai... mie imi place cum canta, mai ales ca e genul de muzica urban. acum fiecare cu gusturile luitongue

| Pomar a răspuns:

E foarte tare big grin

| LaurA_2122 a răspuns:

Puya...nu ascult.chiar nu-mi place mai ales "puya nou". in general Okapi Sound.imi plac mult mai mult! happy