| Ochiialbastrii a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Gio? Merita sa il cumpar? Sau nu? Dc?

2 răspunsuri:
| MoniStyles a răspuns:

Hei.Buna.Eu am galaxy gio. E foarte bun. e finut, are camera foto buna, si are o gramada de optiuni.La pret... eu cel putin l-am luat la abonament.dar, daca il iei la liber vei plati mai mult.Eu te sfatuiesc sa til cumperi.Sa ai grija de el.winking

| Ochiialbastrii explică (pentru MoniStyles):

Si eu vreau sa il cumpar la abonament happy Multumesc pentru raspuns >big grin