| oareux a întrebat:

Ce parere aveti despre uniforma scolara? Intru la liceu si nu am mai purtat uniforma pana acum`?thinking Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Da.pai trebuie sa o porti.ca o sa iti scada nota la purtare chatterbox si eu am uniforma la liceu.este dintr`o fusta/pantaloni(inchisi la culoare) si sacou, cu vesta. o sa port doar pantaloni.nu de la scoala.de`ai mei laughing si vesta.camasa nu imi place, ramanem la bluza.sacoul.nu sunt de acord cu el, dar na.asta este

7 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Pfaai.laughing) p mine ma enerveazza x(( dar daca trebuie sa porti. porti laughing)winking

| Marcelino a răspuns:

Dupa parerea mea nu e prea dragut pentru ca toata lumea e la fel imbracata.Eu n-o sa port uniforma.big grin

| JustMusic a răspuns:

Eu am purtat uniforma din clase 1-4 mi se pare foarte ok ca daca vin toti cum vor e o clasa pestrita vezi toate culorile si mai sunt copii a caror parinti nu au posibilitate sa le cumpere atate haine ca si alti si ei sar pute simti jignit i ca unu are si ei nu au asa cu uniforma toti suntem egali si mie imi place nu-i cine stie ce mare scofala sa porti uniforma scolara

| PinkY a răspuns:

Si in liceul in care am terminat se introduce din anul urmator uniforma si sincer imi pare rau ca nu am apucat-o si eu. Mie mi se pare un lucru bun pentru ca asa nu se vor mai face diferente intre elevi in sensul ca unii nu se vor mai crede superiori celorlalti datorita hainelor pe care le poarta. Asa fiecare va fi imbracat la fel, deci in incinta liceului vor fi egali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord cu uniforma eu daca imi aduc bine aminte am purtat uniforma doar in clasa a-2-a si anul asta la testarea nationala; d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt deacord cu uniforma eu daca imi aduc bine aminte am purtat uniforma doar in clasa a-2-a si anu asta la testarea nationala;d

| dan29 a răspuns:

Este o idee bună introducerea ei, însa factorul „(pseudo-)elev" este actualmente incompatibil cu așa ceva.