| razadeluna a întrebat:

Aveti uniforma scolara noua, sau nu, din acest an scolar?

9 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu am uniforma.

| BTWIN a răspuns:

Eu o am tot pe cea de anul trecut happy

| lalaballet a răspuns:

Nu am uniforma

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Da am deoarece e primul an big grin

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Buna,de cand sunt la scoala am avut uniforma! E cam neplacut,dar daca o ai trebuie sa o porti,asta e,nu avem ce face! Daca si tu ai uniforma,incearca sa o faci sa fie cool,de exemplu,pune-i o brosa draguta! Noi avem o vesta idioata pe care trebuie sa o purtam si trebuie sa purtam bluza alba sau rosie,nu imi place, dar incerc sa o fac pe gustul meu, de exemplu bluza sa aiba imprimeuri si la vesta pun o brosa, ceva de genu! Multa bafta, sper ca te-am ajutat cat de cat!:*

| Chøço a răspuns:

Eu am, dar cine din şcoala noastră o respectă? laughing

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Bună. Eu nu am.

| MariiMelon a răspuns:

Nu. big grin

| IuliaValentina a răspuns:

Avem uniforma de anul trecut. Este o vesta in carouri(rosu, albastru inchis, negru).