| DjKr3atyv3 a întrebat:

Ce parere aveti desspre Nokia x6?
Cel mai bun raspuns primeste funda tongue

Răspuns Câştigător
| Tedi_5070 a răspuns:

Paii e bun telefonul`hee hee
2592x1944 pixels e prea tare!
b-)
:X
As vrea si eu unu`batting eyelashes
Fundabatting eyelashes?blushing

3 răspunsuri:
| aalwayss a răspuns:

Pai e foaaartee bun, are colegu` meu de banca si ma lasa sa umblu pe el si e chiiaaar tareeeee love struck. Mie imi place cum face pozele si cum se auuuude muzica. Ti`l recomandlaughing As vrea si eu sa`mi iau unu`.

Funditzsa/?

| Maria_7218 a răspuns:

laughing E foarte, foarte fainwinking Si tie ti se potrivestebatting eyelashes Eu raman la corby al meu love struck laughing

| seethesunlight a răspuns:

E bun telefonul', chiar f. bun, si cum zicea Maria, ti se potriveste tongue