| miqaela a întrebat:

Ce parere aveti? http://www.light-ahim.blogspot.com/ Astept si citeva pareri...(mersi anticipat, ofer si funda pentru o idee sau ceva ceva. :D

Răspuns Câştigător
| NorinuKa a răspuns:

Cerd ca este foarte interesant,frumos! Sigur il voi mai vizitahappy
Apropo poate sfaturi de moda,frumusteste, cum sa scapi de celulita, de cosuri si altele.Si cateva stiri despre vedete. Wallpapere, poze cu vedete

1 răspuns:
| AlexandraSmiley a răspuns:

E chiar super! Nu glumesc(stii uh pentru fundastraight face )winkingSucces in continuare!