| miqaela a întrebat:

Salutare, Cuм мi-as putеa face blogu' мai popular? www.light-ahim.blogspot.com Si ce parere aveti despre el((мs anticipat, ofer si funda!

1 răspuns:
| cRISS_5944 a răspuns:

Buna Miqaela. Pai e destul de simpatic blogul tau. Desi pare putin de fetite ( sper sa nu te superi:*). Ar fi mult mai interesant daca ai adauga unele elemente precum : horoscop, ceva videoclipuri noi. Creeaza niste texte despre noi fetele sau stii ca unele fete au mari probleme cu greutatea, poti aborda subiecte despre bulimie, anorexie. Sau despre respectul de sine.