| Unique a întrebat:

Ce parerea aveti despre oamenii din jurul vostru? cand va uitati in dreapta in stanga vedeti o gramada de oameni, cateodata ii mai barfiti pe la spate? daca vedeti o fata frumoasa si care arata bine suneti invidiosi si incepeti sa radeti de ea ca vai asa vai asa in sus si in jos? de ce faceti asta?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oameni ca si mineoh go on
Daca as zice ca nu barfesc, ai zice ca-s mironosita. Daca as zice ca barfesc, as fi rea.Asa zic ca barfesc in masura bunului-simtwinking
Nu ma uit dupa fete pentru ca nu ma roade invidia si nici lesbi nu sunt.Intreaba de baietibatting eyelashes

| Silvia a răspuns:

Îţi voi răspunde la întrebări în ordinea în care le-ai pus.happy
Eu nu am o părere proastă despre oamenii din jurul meu, sunt mulţi oameni pe care îi admir şi care îmi sunt dragi.Sunt şi oameni răi, întradevăr, însă eu m-am obişnuit să mă feresc de ei.
Mica bârfă există peste tot, însă nu consider că fac ceva rău dacă îmi dau cu părerea despre unele persoane fără a supăra pe cineva.
Sunt sinceră şi îţi spun : admir foarte mult fetele frumoase şi dacă văd pe stradă o fată frumoasă mă uit cu plăcere la ea.

| HBK a răspuns:

Cand ma uit in jur, as vrea sa vad putin respect printre oameni.Respectul este o boala rara in zilele noastre, a incoltit ideea ca este mai usor sa ajungi cunoscut prin comportament de badaran.

Nu acuz pe nimeni doar spun o realitate a zilelor noastre
Daca vrei sa fii la randul tau respectat trebuie sa o meriti, respecta la randul tau. Respecta munca omului de langa tine, respecta ideile si gandurile lui.Nimic nu este mai respingator ca o persoana fara respect fata de semenii lui.

| TheLoveDoctor a răspuns:

Trebuie sa mai crești sa iți revii la normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parerea aveti despre oamenii din jurul vostru?
Re : Nu prea am o parere ca nu prea ma opresc sa ii studiez, dar daca ar fi sa ii cunsc cu siguranta majoritatea ar fi niste suflete calde si minunate.

Cand va uitati in dreapta in stanga vedeti o gramada de oameni, cateodata ii mai barfiti pe la spate?
Re : Daca sunt cu o prietena si vad pe cineva caradios imbracat, sau care nu respecta niste legi simple, nu ma pot abtine sa nu comentez blushing.

Daca vedeti o fata frumoasa si care arata bine suneti invidiosi si incepeti sa radeti de ea ca vai asa vai asa in sus si in jos?
Re : Nu, adia o sa fiu ca ea cand o sa cresc, de ce sa ma obosesc sa ma compar cu ea sau alte lucruri.