| ĄŇÐİ a întrebat:

Ce parte v-a placut mai mult din Titanic?

Răspuns Câştigător
| Tiffany_4986 a răspuns:

Cand Jack a pictat'o pe Rose si dupa etc.winking plsss fundita

11 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Ultima, cand a murit Jake, a fost foarte emotionant

| ralucaralu a răspuns:

La inceput cand Rose vrea sa se sinucida si o convinge Jack. Sau cea in care o invata sa scuipe si vin mama ei si prietenele ei. Sunt foarte amuzante si imi plac. De asemenea cea in care Rose se pregateste sa plece cu barca de salvare si Jack ramane(apoi sare si ea); cred ca e foarte emotionanta. Tie ce ti-a placut?

| analia0103 a răspuns:

A da a fost frumos...Nu m-am uitatrolling on the floor

fundita?

| CainePeVine a răspuns:

Cand se scufunda devil

| Mejustme a răspuns:

Totul:X

| timewaster a răspuns:

Cand s-a terminat -. o

| aLexx_6290 a răspuns:

Atunci cand jack o desena pe ROse si cand se distrau ei jos cu ceilalti
si cand sa scufundAt dar si cand el a murit... deci tot love struck
este cel mai frumos film. nu se compara cu avatar si astea

| Ourworld a răspuns:

Simplu. parte aia cand se ea sta inghetata pe bucata aia de nava si el in apa.

| DjJohnny a răspuns:

Cand capitanul a murit odata cu nava si cand nava se scufunda si orchesta a inceput cu melodia Nearer My God To Thee emotionanta melodie;(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut tot happy

| cristi_2673 a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mutl din titanic cand sa scufundat dar am inceput sa plang mi-a placut foarte mult.