| Iulia295 a întrebat:

La ce parte din filmul Titanic ati plans? big grin

Răspuns Câştigător
| AndraRox a răspuns:

Dupa ce el moare, tot filmul e trist... L-am vazut de 5 ori si de fiecare data am plans la partea asta. Dar si atunci cand ei se despart, chiar daca doar pentru cateva clipe. Ea pleaca, cu acea barca si el o priveste de sus. La fel de trist a fost momentul cand "salvatorii" umblau prin apa si vedeai numai mame cu copii mici in brate inghetati. Sau chiar si atunci cand Titanicul se scufunda. Sfarsitul filmului este impresionant, ea isi arunca colierul...
Titanic este cel mai bun film pe care l-am vazut, desi se afla doar pe locul 7 din cate stiu. A avut 11 oscaruri; a definit o generatie si a captivat audientele din intreaga lume: ramane in istorie ca primul film care a facut un miliard de dolari incasari.

9 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

La nicio parte, am ras pe tot parcursul filmului...
James Cameron le are cu comediile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei orice scena care are vocea lui Sissel(nu Celine Dion) pe fundal.

Exemplu:

http://www.youtube.com/watch?v=-o21L3_Wgi8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am plâns.
Atunci când vaporul s-a rupt în două, am râs malefic. devil

| thewomaninwhite a răspuns:

La partea in care ea incepe sa planga cand isi da seama ca jack a murit si ii da drumul in mare si la sfarsit cand moare si ajunge din nou pe titanic unde o astepta jack

| MEIALI a răspuns:

Cand a murit ala

| armygirl a răspuns:

Cand a venit apa peste capitan sad

| Stresanta a răspuns:

Pai l-am vazut de curand prima oara, insa stiam de la colegi sfarsitul, asa ca am plans de la inceput pentru ca ma gandeam cu o sa moara Jack. Nu am mai plans niciodata atatea ore in sir, pentru mine Titanic este o capodopera, poate chiar cel mai bun film.

| Iulia295 explică:

Eu am plans in partea in care mai sunt doar cativa metri din Titanic. cand se scufunda in intregime.

| anda072000 a răspuns:

La partea in care el a murit pentru ea