| anonim_4396 a întrebat:

Ce pedeapsa ati da celor care tortureaza animalele?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2 variante am: sa ii las cu rromii sa ii bata si sa le rupa hainele sau ii las in salbaticie sa ii manance tigrii si leii.

| Tweetymrrr a răspuns:

I'aş tortura exact cum procedează şi ei cu animalele.
Succes!

| KimBianca a răspuns:

Le-as scoate dintii, le-as taia degetele, iar apoi i`as scalpa [sunt un pic cam sadica dar iubesc enorm de mult animalele... ] iar oamenii care tortureaza animalele sunt niste finte care nu au ce cauta pe pamant. Am un pisic pe care il iubesc enorm de mult si nu suport nici macar sa ridice tonu` parintii mei la el.

| Bratzz a răspuns:

Le fac si eu ceea ce le fac si ei animalelor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le fac şi lor ceea ce fac ei animalelor. Aşa simt şi ei ce simt ele. Faptă întoarsă.

| Radux a răspuns:

Inchisoare pe viata! Direct!