| Mélancolie a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care tortureaza fara mila animalele :-

Răspuns Câştigător
| BLURREDLINES a răspuns:

Deci, nu stiu cum s-ar simti oamenii daca ar fi torturati la fel ca animalele. Animalele au si ele un suflet la fel ca oamenii. Oamenii care tortureaza animalele ar fi trebuit si ei sa fie chinuiti si batjocoriti ca animalele.Acei oameni sunt oameni fara suflet, fara un pic de mila fata de ele.Trebuie sa fie inchisi.

14 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Sunt niste oameni handicapati:d
eu nu sunt de acord cu asta
iubesc animalele

| irinuca a răspuns:

Sunt oameni care au anumite lipsuri atât la nivel emoţional, cât şi psihic. Oricât de mult te-ar enerva un căţel sau o pisicuţă, tot nu te apuci să le strângi de gât decât dacă ai anumite probleme psihice.
Când se uită la tine un căţeluş cu ochişorii lui umezi şi cu privirea aceea inocentă, trebuie să fi dus cu pluta ca să nu te înmoi tot.
Dacă Poliţia Animalelor ar funcţiona cu adevărat în România, toţi nebunii ăştia ar fi după gratii. Eu i-aş castra şi schingiui ca bonus pentru fiecare animăluţ nevinovat care a fost chinuit de ei.
Aş chinui şi samsarii care-şi bat joc de rasele de animale, rase superbe care sunt distruse de nenorociţi care caută să se îmbogăţească de pe urma vânzării de câini şi pisici de rasă.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oameni lipsiţi de caracter.
Pa, pa.

| elena a răspuns:

Ei sunt niste animale...

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Ca-mi vine sa-i omorhee heesa-i injur de nervi deciicand vad pe strada un stapan si un catel si stapanu ca un prost da in caine fara mila asa as vrea sa de si cineva in stapancryingurasc aceii oamenisad

| AnaEindragostita a răspuns:

Sunt prosti si needucati tu? funtitzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Gicone a răspuns:

Cocalari, nu au mila, se cred si ei mai presus de ceva

Răspuns utilizator avertizat
| Nimeni_6547 a răspuns:

Eu daca as fi de faţă iaş da cu o piatră in cap.
Acesti oameni ar trebui condamnati, electrocutati, spazurati pentru. ca ei nu se gandesc la animale.straight face

| Mélancolie explică:

Deea doar sti ca te iubesc. laughing))batting eyelashes

| Gabi_6377 a răspuns:

Clar au probleme psihice.Sunt bolnavi, nu are ce sa-ti placa in chinuirea unor fiinte vii, fie ca-s oameni sau animale, poate chiar si plante. Daca ei pot tortura un animal, cu siguranta pot si un copil.Sunt fiinte nevinovate.

| TAZ_2382 a răspuns:

Kill on site.

| lallyy a răspuns:

Nu stiu...cred ca si animalele au acelasi suflet ca si un om, deci sunt niste criminali...

| A_7901 a răspuns:

Sunt niste frustrati.