| PunkyA a întrebat:

Ce personaj din desene animate era preferatul vostru in copilarie?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Leonardo din Testoasele Ninja. Imi placea ca era intelept si precaut. Incerca mereu sa ii tina in frau pe fratii sai.

| JustMe a răspuns:

Eu ii adoram pe Mickey mouse si pe Jerrytongue

| Rukhsandra a răspuns:

Louie -e genial la fel si Andy rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| andrei a răspuns:

Capitanul Planet parcathinking

| un copil:x a răspuns:

Mi-au placut multe personaje, dar cand eram micuta, micutalaughing Tom si Jerry erau preferatii meihappy

| Eff a răspuns:

Olive din Popey Marinarul:)
http://www.youtube.com/watch?v=hO-h2SCKvv0

| AidaAmaranta a răspuns:

Dydy si Dexter, si fetitele Pawor Puff (rolling on the floor)laughing nuhtiu daca am scris bine)laughinglaughinglaughinghappy:Xlaughing

| Marcelino a răspuns:

Motanul Felix, Mikey Mouse, Ciocanitoarea Woodyrolling on the floor)

| Fifylici a răspuns:

Barbie...ma refer la filmele animate originale nu toate porcariile de acum.

| kayla a răspuns:

Louiebig grin

| Monik_6267 a răspuns:

Ciocanitoarea Woodyhappy

| TheButterflyEffect a răspuns:

Pikachu, Jerry, Popey Marinarul, Ciocanitoarea Woody, Minnie Mouse, dar cred ca in special il adoram pe Pikachu.