| Lolllipop a întrebat:

Ce desene animate va placeau in copilarie, si ce desene animate credeti ca sunt cele mai aiurea?

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cand eram mai mica... m-a uitam mult si imi placeau Viata lui Louie, Printesa Sissi, Printesa Tenko, Mica Sirena, Pinocchio, Familia Flinstone, Scooby-Doo, Tom&Jerry, Ursuletsul Panda ...muuulte dar nu mai stiu toate cum se numeau...
Intradevar, dintre desenele animate de acum, 80% sunt desene idioate... tipa, se bat, sunt oribile.Nu imi plac Titanii, Chowder, Jimmy Cool, Flepp Jeack etc...big grin
Insa si in 2009 mai sunt cateva desene animate distractive...imi plac Ce-i cu Andy?, Kid vs Kat, Fineas & Ferb, Spioanele...sunt cateva chiar dragute.big grin

| juniper a răspuns:

Cel mai mult imi placeau si inca imi plac: Viata cu Louie, Lumea lui Bobby, Copii de la 402, Piratul Jack cel teribil, Caine Rau, Tick, Tom si Jerry, Looney Tunes, Pisoiul Eek, Laboratorul lui Dexter, Courage the cowardly dog, Yin Yang Yo, Familia Flintstone, familia Jetson etc. Imi placeau foarte mult desenele vechi si clasice, fara violenta, acum mai nou numai tampenii dau cu impuscaturi, violente. Chowder e altceva, ala mai merge laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Si mie mi-a placut ft mult cartea cartilor love struck, tom si jerry, donald duck, dedy & dexter (parca asa se numea nu? tongue ) dar cel mai mult mi-au placut "pisicutele aristrocate" si "doamna si vagabontu" :X :X:X doamne ce frumoase erau toate! pur si simplu parca te indragosteai de acele personaje happy. dar acum ce desene au aparut :-& sunt ingrozitoare unele dintre ele!

| Bishop a răspuns:

Mie imi placea si imi place Scooby-Doo. Stupide sunt multe oh go on

| thehope a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult Tom si Jerry si Saylor Moon...desenele care nu mi-au placut...nu mai stiu... Familia Simpson big grin.

| daniDeeDee a răspuns:

Tom si Jerry big grin mă uit şi acum. tongue

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Printesa Sissi
Viata cu lui
Spioanele
Viata lui Sharon
si mai multe dar nu mai stiu cum se numeauhee hee

| angella1972 a răspuns:

Mi-a placut un desen care se numea cartea cartilor, apoi capitain planet[go planet]...tom si jery, famili simson, viata cu louis...acum mi se par aiurea toate... power rangers, titanii, ben 10... sperie copii, nimic distractiv.noi radeam in hohote cand ne uitam la desene, iar copii astia au cosmaruri din cauza lor. ce diferenta...

| lplostonyou a răspuns:

Tom si Jerry, Pantera Roz, 1001 dalmatieni, Popey marinarul, Pluto.Vai ce vremuri frumoase mai erau alea. Ce urasc sunt desenele 3D de azi.

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Tom si Jerry, Sissi love struck, Scooby -Doo, Viata lui Louie love struck
erau dresene frumoasee cand eram eu mica day dreaming
astea de acum is taree aiureea straight faceis numai cu batai si robooti chatterbox raised eyebrows

| vintagegreen a răspuns:

Dexter, tom si jerry.
aaa si sa nu uit de SAILOR MOON!

| emin3mcosmin a răspuns:

Erau alea de pe fox kids cu detectivi...mai erau alea cu cartea cartilor...nu \ces aq....ca sati si ma uit la co pi de 5 6 ani...si incep sa se creada ca in desene...si par ar fi influentati de ele
ei cred ca au vrazi...injuralaughing...deci unele is urate..am 16 si inca ma mai uit cand nu am ce face:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisoiul EAK era pe fox sau cartoon...nu mai stiu dar erau super sau cu tunetozaurii...alea mi-au placut....viata cu louie am evitat-o tot timpul..bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mia-tu placut cel mai mult "Laboratorul lui Dexter" si Fetitele powerpuff"...acuma nu ma mai uit numai la tom si gerry...restul sunt uratehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata cu luis h2o etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom and jery

| NikolasXD a răspuns:

Edd ed si Edy, h20, Scooby Doo, tom & Jerry etc xD

| liiinux a răspuns:

Imi placea foarte mult Lumea Lui Bobby.

| BiancaPo8 a răspuns:

Phineas si ferb, violetta, soy luna, gumball, astea si cel mai aiurea unchiul bunic, am 17 ani si am disney+