| Sweet111 a întrebat:

Ce piese tari si amuzante stiti? adica sa fie versurile amuzante! funda mersi!

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Asculta Mihai Margineanu.

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Cele mai tari sunt alea de la Fara Zahar si de la Margineanu
razi de faci pe tine

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Cele mai tari sunt alea de la Fara Zahar si de la Margineanu
razi de faci pe tine laughing

| ilegalgen a răspuns (pentru DeeaUcideVisse):

Asculta parazitii frate sau mafia, mai nou- olimpiada, este piesa mea preferata laughing

| DeeaUcideVisse a răspuns (pentru ilegalgen):

Eu vorbeam de niste piese amuzante adica eu rad de fiecare data cand ascult rad in hohote Parazitii si mafia ...ma lasi... nu rad la piesele lor
Sii apropo: nu suntem frati

| ilegalgen a răspuns:

Scuze deea nu am observat ca esti fetita tongue si ti-am spus 'frate' imi cer scuze domnisoara:*