| NotAndreiZz a întrebat:

Ce poate sa iti faca cineva daca iti stie numele strazii nu si blocul?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Absolut nimic!

| MistarGoGu a răspuns:

Te urmareste si vede exact unde stai ca nu e mare " inginerie "! Sau pune pe cineva sa o facă daca da acolo bani de o vodka si o shaorma! Suficient sa aiba o poza cu tine chiar luată de pe Facebook sau Instagram daca ai cont public!

| NotAndreiZz explică (pentru MistarGoGu):

Ce as putea face?

| MistarGoGu a răspuns (pentru NotAndreiZz):

Daca te stii curat si au unii ceva cu tine strangi dovezi *( capturi de ecran cu mesaje de amenințare daca au fost si mergi tu frumușel la Politie si depui plângere! Daca te-ai bagat in combinatii dubioase NASOL Atunci o tragi cum se zice!

| MistarGoGu a răspuns:

Da de ce te temi dragule? Ai datorii la camatari, la jocuri, ai batut pe cineva? Atunci naspa! Doar mort mai scapi de aia! Vorbesc serios! Cine se încurcă cu asa specimene iese 95 % din cazuri " SIFONAT " rau de tot!

| NotAndreiZz explică (pentru MistarGoGu):

Nu m-a ajutat foarte mult un prieten de pe xbox si mi-a zis ca daca vr sa o inchid cu el ma bate

| NotAndreiZz explică (pentru MistarGoGu):

Ce as putea face el imi stie strada si e la vreo o ora jumate de mine eu am 17 el 19