| diana_4908 a întrebat:

Ce porecle stiti pentru numele denisa si alexandra...pentru cele mai bune dau fundita;
)):*:*:...mersi mult

28 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Alexandra - Alexialove struck Xenia, Alex, Sandra
Denisa- Deny, Isabig grin

Janina
| Janina a răspuns:

Pe suri meu o cheama Alexandra si eu ii strig Drosy laughing
Nu are nicio legatura dar e funny

| Bogdana a răspuns:

Alexandra-Alesia, Denisa-Dena, scurt si la obiect.winking

| Smiiilee a răspuns:

Si pe mine ma cheama Alexandraa si mi se zice Aly.blushing

| deea_1980 a răspuns:

Denisa-Denii, Dena, Denu, Desa, Dini, Isa.
Alexandra-Alexa, Sanda, Alex, Ali si Andra
Sper ca te-am ajutat.winking

| deea_1980 a răspuns:

Au fost 100 de intrebari de genul acesta pe TPU, dar cred ca vrea de fapt niste prescurtari, alte feluri pentru numele alea.nu neaparat porecle.in fine.

| deea_1980 a răspuns:

Nickname-uri

| Bubble a răspuns:

Mai fata, happy PORECLELE TI SE DAU NU SE ALEG!happy si nu se dau dupa nume ci dupa caracter.happy asa ca termina cu intrrebari de genu!

| deia a răspuns:

Alexislove struck.

Denisuca happy

| Cleona a răspuns:

Alexandra-Andra-Alexy-Alexa-Aly-Alesandra...

| *Baby* a răspuns:

Ok...Alexandra-Aleecsa,Alee`, Alex, Alexutza...Denisa-Denisuca,Denisaa`, Deniss`, Daiana, Diamond Deny! sper ca ti am fost de ajutor.astept funditahappylove struck

| Lale_2033 a răspuns:

Pe mine ma cheama Alexandra, dar prietenii imi zic Alex sau Ale.

| Absenta a răspuns:

Deda, Den Den, Denise, Dee.(astea ar mai fii in afara de cele spuse pana acum)
Alle, Alex, Alexa, Alexi, Alexia, Alexandra cea Marelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! pentru numele de alexandra i s-ar potrivi porecla ALYCE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra-alexuta, andra
denisa-deni, denim, denisuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa-d3n1sSzUcKaA@, denii', dennysszuck, denissy, denisa(ramane totusi cel mai bun), dedy, deditza,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa - Deny, Issa

Alexandra - Ally, Alex, Andra... Lexi, Lexy, Lexa, Alexa, Xandra.etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheaama denisa :d mai toti imi zic deni. dar si iny :d de la deni happy
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No coment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa - deni, disa. deniii cu accent, dina, isa, denisuca, denisanela, nisa, enisa, si in cele din urma DENYY... preferata mea... :X:X:X:X am o colega si asa i se zice

alexandra... - lexa, alexa, sandra, sanda, alexi, andra, ale, alexi, alexia, lexi, xandra, ale, alexutza, alexandruta, si in cele din urma Lexii, catelusa lexi mik pitika lexi sau cum mai vrei uh :X:X:X:X:X

sper ca ti-am fost de folos papa. hi5 meu : http://swwety-rebe.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisabig grinany'danyutza alexandra:Alecsutza"s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri.Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line.Depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail: didi. lollipops@gmail.com Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra: * Alastríona Irish Gaelic
* Alejandra Spanish
* Aleks Polish
* Aleksandra Bulgarian, Croatian, Estonian, Macedonian, Polish, Russian, Serbian
* Aleska Polish
* Alessa Italian...asta o prefer
* Alessandra Italian
* Alex English
* Alexa English, Romanian
* Alexandra Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Icelandic, Norwegian, Portuguese, Romanian, Swedish
* Alexandrea English
* Alexandria English
* Alexandrie French
* Alexandrina English
* Alexandrine French, German
* Alissandra Sicilian
* Allie English
* Alondra Spanish
* Lekszi Hungarian
* Leska Czech
* Lesya Russian, Ukrainian
* Lexa English
* Lexi English
* Lexie English
* Lexine English
* Lexy English
* Ola Polish
* Oleksandra Ukrainian
* Oleńka Polish
* Olka Polish
* Olunia Polish
* Olusia Polish
* Sacha French
* Sanda Romanian
* Sandie English
* Sandra Croatian, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, German, Icelandic, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Portuguese, Serbian, Slovene, Swedish
* Sandrina Italian, Spanish
* Sandrine French
* Sandy English
* Saša Croatian, Serbian, Slovene
* Saška Serbian
* Sascha German
* Sasha Russian
* Saundra English, Scottish
* Shura Russian
* Sondra English
* Szandra Hungarian
* Xandra Dutch, English
* Zandra English

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eda pentru alexandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alessa alecia
deny daly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Denisa cel mai tare e Penisa

| Aceeasieu a răspuns:

Aly, Ale, Alexa, Alessia, Aly

; x

| Culori a răspuns:

Hey.happy

Deni
nissa
isa
den
.
ale
alexa
alex
lecsa
andra
xan
exa...
sper ca te-am ajutat.:d
funda?:d