| Ildiz a întrebat:

Ce pot face sa adorm mai devreme de 2 dimineata? ma culc in jurul orei respective si ma trz la 8, 9maxim acum, in perioada asta cu liceul... straight face si ma simt obosita. chiar daca ma pun la 12in pat, adorm foarte greu.laughing ce pot face? big grin voi ati trecut prin asta?

Răspuns Câştigător
| h3ct0r3 a răspuns:

Eu iti propun o ora de culcare la 11 este cel mai bun somn indiferent pana la cat dormi daca dormi de la 11 la 7-8 dimineata nu ai fi la fel cum ai dormi de la 2 la 10 e cel mai bun somn de la 11 la 12 te odihnesti foarte bine incearca sa te culci la 11, te sfatuiesc foarte bine fiindca zic din proprie experienta. Sper ca te ajut si te-am ajutat FundiiTssa