| happykat a întrebat:

Ce pot face sa cresc mai mult in inaltime? Deoarece am 15 ani si sunt foarte scunda, desi...sunt destul de dezvoltata in rest.

5 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Ai putea sa faci inot. este foarte bun pentru crestere si organism.winking

| Alisa a răspuns:

Aaaa.si inca ceva: ai abia 15 ani.inca esti in perioada cresterii, in care organismul sufera anumite schimbari. deci don't worry :*

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inaltiomea se mosteneste! Dar daca vrei sa mai cresti, fa baschetwinking

| Love4ever.EU a răspuns:

La fel ca floom! Dar dc vrei sa fi inalta? Esti fata doar, tie ca fata nu iti sta rau daca esti mai mik de inaltime!winking

| Agapimu a răspuns:

Joaca volei sau bascket.Este foarte bun.