| noink a întrebat:

Ce pot face sa nu mai imi apara ( sau chiar sa scap- sa dispara) acele mici semne maro-negre de pe piele, rotunde ( sper ca stiti care) ceva creme sau uleiuri sau medicamente? exista ceva?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Aa, pe față? Puncte negre? Te duci la farmacie si ceri creme pentru puncte negre sau iti faci infuzie cu musetel.

2 răspunsuri:
| noink explică:

Nuuuuuuu, nu sunt alunite......si nu sant nici pete care sa se spele. sunt mici, maro, si nu ies din piele, sunt acolo,, lipite,, su sunt,, 3D,, laughing

| AtateaConditii a răspuns:

Alunite? Nu poti sa scapi de ele, daca incerci sa le deranjezi poti sa faci cancer.Se pot scoate prin operatii.
Lasa-le acolo. SI daca te referi la alte pete...apa si sapun.