| symo_2617 a întrebat:

Ce pot pune intr-un caiet de amintiri? sau ce sa scriu? info va rog:X

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

D`astea faceam si eu cand eram mica. poti de exemplu sa incepi cu o introducere despre tine, apoi despre persoana careia ii faci amintirea.sa pui cateva desene, sa decupezi din reviste...sa faci totul cat mai colorat! sa pui poze cu vedetele tale favorite sau chiar bancuri. ori poti scrie poezii sau versuri din melodiile preferate.sunt o gramada d chestii pe care le poti pune.
Ps: pune si poze cu tine si prietenii tai:X
te pup:*

25 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Versuri frumoase sau glume, desene ce te reprezinta sau sentimentele ce le ai pentru persoana respectiva.

| babygyrl a răspuns:

Amintiri de la colegi, poezii, glume, intamplari hazlii de la scoala, idei, sentimente

| Simonaa5 a răspuns:

Versuri,, rime,,,, glume,,, desene,,, sa colorezi.cu ceara sa faci forme la foaia pe care scrii arzando o sa aiba o forma frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O amintire faina ...cateva versuri care sa rimeze... un ex zboara zboara catre tine un pupic dolce si mare de la mine ai grija ca e mare si cred ca o sa te doboare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... pune poezii scrute, deseneazai ceva prietenului tau ca sasi aduc aminte ca drag de tine:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie niste poezii!
Plzzz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

poti pune niste poezii de pe net sau poti lua de la o alta fata. De exemplu eu am luat de la maicamea din caiet are unul plin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune multe poezyy dragute sau orice altceva ce ar face ca, caietul tau de amintiri sa fye specyal:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca soarta ne desparte
Nu uita ca te iubesc
Nu uita ca-n todeauna
Eu la tine ma gandesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionica_stelistu01

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lipeste pe o pagina un plic si acolo pui biletele patreate pe care scrii diferite amintiri ...si eu am caiet dinasta...pe o pagina am lipit un plic si in el am bagat biletele cu secrete dapoi nu dau la oricine caietu sa se uite la biletelele cu secretelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea ca sa se uite in micutzul meu album, are o datorie sfanta sal sarute pe stapan...asta poate fii prima poezie
pup is meu byapwp sau bya_adriana214

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingeras din cer picat. ochii tai m-au fermecat, cand m-am uitat la tine, m-am indragostit de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un caiet cu amintiri si inca mai scriu la el, de asemenea in el poti pune poze cu vedetele tale preferate, cu tine, cu prieteni, poezi de dragoste, de prietenie si cat mai multe desene, pentru a fi cata mai colorat si mai atragator...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amitiri sipoate jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mi s-a intamplat in a cea zii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti proasta si nu sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa sc asta. Cand gurita vei descide amintirea so citesti sa iti aduci mereu aminte de persoana ce o iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea scrie despre suferintele, tale fraza de dragoste, sau sa desenezi ceva, ori sa lipesti pozze cu tine sau cu altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. pui niste prieteni sa deseneze in el.lipesti poze dragi si tot ce-ti vine tie prin minte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un caiet cu amintiri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pui ceva care iti doeste inima!

| justme_6565 a răspuns:

Poti sa pui cele mai pretioase amintiri, poze cu tine prieteni, ma rog poti sa scrii despre tine sau orice vrei pentru ca este caietul TAU de amintiri big grin

| betty_6041 a răspuns:

Pei poti sa spui despre tiine cum esti,unde inevti etcc apoi incepi sa scrii un text frumos pentru o persoana,faci desene multe(daca sti sa desenezi frumos) daca nu decupeaza sau roagati parintii sa te ajute colorezi,si la sfarsitul caietului(daca vrei) poti sa faci site versuri,sa pui glume, si poezii sau cantece(pe care le poti canta, sau nu)

| bloodydoolydoll a răspuns:

Cum doreste caprioara apa rece din izvor asa iti doresc si eu succes in viitor, nu iubi un fotbalist e un lucru fosrte trist cand e dragostea mai dulce isi ia mingea si se duce, iti las ca tezaur 6 litere de aur ~S~I~M~O~N~A