| Ciuuf a întrebat:

Buna all. Vreau multe raspunsuri!
Ce pot sa scriu intr-un caiet mare?
Orice desene amintiri, cantece dar in afara de astea ce pot sa mai scriu!? Funda restul vot promit

Răspuns Câştigător
| Sádit a răspuns:

Ai putea incerca sa faci colaje. Gasesti in reviste tot felul de poze. Poti presa flori, iar mai apoi sa le lipesti in caiet. Poti nota bancuri, citate din carti sau filme, iti poti face un mic jurnal in care sa scrii amintiri, idei proprii. Ai putea lipi o harta si sa marchezi locurile unde ai vrea sa mergi, sa faci o mica descriere a lor.
Sper ca te-am putut ajuta happy

3 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Daca iti place sa citesti poti sa scrii citate din carti. Eu asa fac happy

| Emoxi a răspuns:

Poti inkerca ashtea:
O skoika de aur e inymha tha
SHi perla iubirii se aflha in eha
Skoika she sparge de stankile reky
Perlha iubirii ramanhe pe veky.
Ejty o floarhe, esti un cryn
Ejty parfumul kel may fynn
Esti parfhumul tyneretii
Dupa care mor baietzy!
s
t a
o e
p a g i n a m
L-luminile
O-orasului
V-vegheaza
E-etern

T-tandra
E-eleganta
I-irezistibila
U-unica
B-blanda
E-eterna
S-scumpa
C-curajoasa
la desene poti face ceea ce iti place tie si poti lua modele dhe phe neth. sper ca te'am ajuthat love struck

| Vickycel a răspuns:

Poti sa povestesti amintiri de neuitat, sa lipesti poze si sub poza sa scrii data sa iti amintesti de acele momente ...sa pui prietenii apropiati sa iti scrie ceva frumos si sa lipeasca o poza cu voi sau doar cu ei.big grin. Sper sa iti fiu de ajutorbatting eyelashes!