| raduspace10 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa nu ma prinda ai mei ca fumez? ( in afara de a ma lasa laughing - mentionez ca fumez tigari tari, de obicei marlboro rosu lung.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce sa nu te prinda? Fumezi, iti asumi. Asumatul e mai cool decat fumatul.

| mentholinks a răspuns:

Ce ai facut si pana acum. Daca te miroase spui ca te-a fortat cineva.

| raduspace10 explică (pentru mentholinks):

E bine cu " ce ai facut si pana acum "...dar stii si tu ca o perioada iti ajunge 1, 2-3 pe zi. dupa cantitatea cam creste si implicit si mirosul

| mentholinks a răspuns (pentru raduspace10):

Asa e. Asta depinde si de cat de sensibili sunt parintii tai la miros. Este bine sa-ti parfumezi hainele si sa le dai la spalat in fiecare zi si sa nu fumezi in spatii inchise.

| FaraNume1245 a răspuns:

Sa-ti asumi ce faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te-ai lasa de fumatwinking

| alinadianaaa a răspuns:

Pentru sanatatea plamanilor tai ar fi mai bine sa te lasi, sau macar sa incerci sa fumezi tigari mai slabe.