| annukkutza a întrebat:

Ce pot sa ii cumpar lu mami de craciun e si ziua asa ca is km...hm kurioasa

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Vorbeste cu taticul tau, el e cel mai in masura sa te ajute si eventual sa te sprijine si financiar! Eu cred ca cel mai indicat ar fi o dovada a dragostei tale/voastre.Sunt multe metode de a imprima o fotografie si e a pune un text din suflet pe un anumit obiect, stiu eu, cana de cafea, perna, rama foto, puzzle, etc.
Daca nu e genul care sa fie impresionata de asa ceva(mama mea nu e, de exemplu dupa astfel de chestii de suflet, dar e innebunita dupa flori), atunci da-i comanda de un cos frumos de flori si de un tortulet cu dedicatie. Eventual, lasati-o sa adoarma si treziti-o la miezul noptii cu LA MULTI ANI si toate cele!

1 răspuns:
| Yuji a răspuns:

Un baston special.