| szergiu a întrebat:

Ce sa ii cumpar de ziua ei? E in 24 Decembrie, fix de Craciun.

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. La Multi Ani, banuiesc prietenei tale, iar ca si cadou, un lantisor de aur. Pa!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Bunahappy
Ce zici de un colier?
Sau : Un buchet maaare de trandafiri,un colier cu numele ei,sau sa ii personalizezi un tricou/o cana/un puzzle (faza cu personalizatul mi se pare ceva mai nou.)
O bratara,o poza cu voi la care sa ii adaugi o rama.

Accesorii pentru bradut, ca tot vine Craciunul, o bluza preferata.
Ce zici?

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Slana ceapa branza rosi.
cel mai frumos cadou
pofta buna
pa.

| bodysun a răspuns:

E o singura problema, Craciunul este pe 25 Decembrie.

| HeartBreaken a răspuns:

Mmm... daca a fi dupa mine si mai ales ca ziua ei este de Craciun, eu sincer i-as lua un Urulet maaare de plus cu o caciulita din aia de mos craciuntongue Mie sincer mi-ar placea sa primesc asa ceva de la iubitul meu mai ales ca eu sunt si mai copilaroasa happy Dar daca tptusi nu-i place ideea, du-o la o cofetarie si cat sunteti acolo da-i un colier sau o bratara! Sincer conteaza gestul si nu cadoul! Succes!

| JoMo a răspuns:

Craciunul e pe 24 decembrie...ineti lucruri noi in fiecare zi!

| astra a răspuns:

Tu ce fel de calendar folosesti?