| honeygirl04 a întrebat:

Ce pot sa mai vorbesc cu iubitul meu? Va rog nu-mi spuneti ca tot ce-mi trece prin cap, pentru ca chiar nu stiu, ne spunem ca ne e dor si ca ne iubim, dar dati-mi ceva exemple de intrebari va rog.

4 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Majoritatea baietiilor le plac fetele cu care pot vorbii de fotbal indiferent de cat fotbal ar stii aceea fata, mie cel putin mii se pare foarte dragut

| Nadia200 a răspuns:

Lucruri traznite de care ati avut parte voi de ele si sa radeti cu pofta big grin

| BuburazaCm26 a răspuns:

Pai ati putea vorbi despre muzica, amintirile voastrea amuzante din copilarie, sa vorbiti despre fostele relatii, sa mai radeti la glumele facute persoanelor apropiate, sa mergeti unu la altu (acasa, doar daca stiu parintii vostri de relatia voastra) si sa dansati sa faceti karaoke gen laughing, am cam deviat de la subiect laughing dar oricum sper ca ti-am fost de folos.

| Balerina19 a răspuns:

Ciudata intrebare. pai, asta ar trebui sa vina de la sine..se presupune ca aveti lucruri in comun,deci ar trebui sa aveti ce sa discutati.
Poti sa-i spui orice, orice tampenie, chiar daca nu are legatura cu a voastra conversatie, pur si simplu glumesti si destinzi atmosfera, restul presupun ca vine de la sine!