| βέiiiβiiツ a întrebat:

Ce pot sa vorbesc cu un baiat` la telefon`? Zilele` trecute am vorbit despre felul lui de a fi`, putin despre familie` thinking si acum` nu stiu ce sa il mai intreb`. Ceva idei`puppy dog eyes? Fundaa` love struck

Răspuns Câştigător
| opierdevara a răspuns:

Atunci ai putea vorbi despre planuriloe lui de viitor, respectiv ale talehappy, sau despre filme, muzica.De exemplu poti sa il intrebi ce viseaza el de mic sa devinahappy

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Buna, dar nu va puteti intalni? sau macar sa vb pe mess? acolo e altceva, oricum cedeti sce subiecte si pasiuni in comun aveti nu? Despre muzica, sport, filme, jocuri, despre dragoste, prietenie sunt atatea de discutat nu? Multa bafta!

| βέiiiβiiツ explică (pentru superdorex):

Distanta e foarte` mare sigh plus` k vorbim si pe mess` dar de curand i-am dat numarul meu ` si subiectele` pe care le-ai amintit` le-am vorbit deja`batting eyelashes, am aflat si ceva lucruri` in comun` si eram in pana` de idei ...ma rog` multumesc pentru raspuns`

| superdorex a răspuns (pentru βέiiiβiiツ):

Da, eu iti dau un sfat gaseste-ti un baiat de acolo de la tine, e mai simplu de abordat si e altceva! Relatiile de la distanta nu prea au sorti de izbanda! Multa bafta!

| opierdevara a răspuns:

POate despre sarbatori.ce isi doreste unde le petrece.chestii de`asteahappy

| βέiiiβiiツ explică (pentru opierdevara):

Am aflat` despre sarbatori`, am aflat ceva despre el` +lucrurile in comun si eram in pana` de ideibatting eyelashes la fel cum am spus ` si mai sus`. Multumesc pentru raspunsul tau` :*

| opierdevara a răspuns (pentru βέiiiβiiツ):

Atunci ai putea vorbi despre planuriloe lui de viitor, respectiv ale talehappy, sau despre filme, muzica.De exemplu poti sa il intrebi ce viseaza el de mic sa devinahappy

| Lilac a răspuns:

"`". De` ce` pui` mereu` chestia` asta? straight face