| emiandreea a întrebat:

Ce poti face cand esti singur acasa si nu vrei sa te plictisesti?

6 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Te uiti la comedii, dai muzica tare si canti sua chemi niste prietenii ca sa iti tina companie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te uiti la filme, faci de mancare si pe urma te uiti la filme

Răspuns utilizator avertizat
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Asculta asta - https://www.youtube.com/watch?v=Lmb2Xc-3rXg
si citeste o carte in acelasi timp

| bbu2eugen a răspuns:

Te poti uita la multe seriale poti asculta muzica vb la tel... sta cu cineva pe skype desena, dansa juca pe pc pe tel pe tableta psp orice :* Jucat cu cainele/pisica/papagalu.

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Pai poti citi o carte interesanta, te uiti la filme, te joci pe calculator, poti face o mancare inventata de tine (eu am facut asta, a iesit oribil dar a fost distractiv ), faci o surpriza alor tai ceva de genu faci curat laughing))))) sau pur si simplu le pregatesti ceva! Intri pe omegle.