| andreea1613 a întrebat:

Ce poti face cand esti singur acasa, afara e urat si te plictisesti?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Bună.
Sincer, când mă plictisesc, eu desenez, pentru că îmi face mare plăcere să desenez, este un hobby de-al meu; ascult muzică, pentru că mă relaxează; şi uneori compun poveşti cu vampiri. =)
Dar în mare parte, încerc să mai răspund la câteva întrebări pe TPU, pentru a vedea ce se mai întâmplă pe acest site.

O zi bună.

2 răspunsuri:
| Ideea a răspuns:

Te joci pe calculator, urmaresti un film, hobbyurile tale, desenezi ceva,, vb pe mess, inviti pe cineva acasa la tine.
Sper ca te-am ajutat.