| WannaMore a întrebat:

Ce preferi sa poarte o fata:pantaloni negri(eleganti) sau blugi?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Depinde de ocazie. Pantaloni negri când se întâmplă un eveniment special, şi blugi în viaţa de zi cu zi.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Daca iesim in oras duminica sau vine la mine chiar daca nu pentru prima oara sau mergem la un eveniment nu foarte important, pantaloni negri si un maieu sau o bluza cu maneci scurte transparente, poate de danteza rosie, roz stiu si eu si in rest blugi, nu ma deranjeaza, din contra, eu ii port absolut tot timpu :P Iarna vara nu conteaz.Chiar daca nu ar purta pantaloni negri nu pot sa zic ca m-ar deranja deloc.Pana la urma blugi is super si eventual cu niste flori gen asta ( http://www.gagatoo.com/321-1433-thickbox/flower-skinny-jeans.jpg ) evident mulati si evident sa aiba fund cu ce sa-i umple nu ca in poza :P Si preferabil picioare mai groase, mai ales la coapse :P

| YoAlienDj a răspuns:

Pantaloni negri.dar depinde de ocazie. daca esti la o intalnire la un restaurant stilat. dianstea pantaloni negri.dar daca mergeti prin oras..blugi