| bea_1048 a întrebat:

Ce prescurtari stiti pentru numele Bianca? Ca la Andreea=Deea (dar pentru Bianca.MS mersi

28 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Bya, Anca, Byannce(cu accent pe e, asemanator cu Beyonce)

| Veve :X a răspuns:

Bya
Byby
Byu

dartotusi Bya mi se pare mai ``normal``batting eyelashes

| Zâmbărici a răspuns:

Byby
Anca,
Bya
Bibi

| ♥.Sagemix a răspuns:

Bia thinking altele nu gasesc.

| zanesiprintese a răspuns:

Bia. Biencuta(e diminutiv, nu prea e prescurtare)

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Byby
Bee
Bea
Bia
Beby
Bianky

| Just kidding a răspuns:

Bibi, Bia

| kesha:D a răspuns:

Bia, byu, byby, byencutza, bybysor, bea, biutza, beia, beiutza, beutza```fundita?batting eyelashes

| Közmyn17 a răspuns:

Eu ma gandesc la B&B! tongue

| alexalex07 a răspuns:

Bitza

| Aurelia_6050 a răspuns:

Eu am o colega in clasa care are acelasi prenume si prietenii ii spun Bybu.
Dar vad ca si altii au scris multe alte prescurtari, ai de unde alegewinking

| campanario a răspuns:

Pe amica mea o cheama Bianca, si noi ii zicem Bibi laughing. Bia, ar fi alta prescurtare.winking

| casy14channel a răspuns:

Bia
Bibi
Biencutza
Bi

| Matt_1772 a răspuns:

Bia, bibi

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Byatongue

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Sau bibibig grin

| bxyismylife a răspuns:

Bee, bia, buburuza, bitzy, bubu, bubush, bibi laughing ma cheama bianca si stiu. prietenii nu imi zic niciodata bianca. decat poreclele de mai sus laughing

| CrazyLuver a răspuns:

thinking bibi, bea, bia, biencutza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bi`bi, bia, bica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dvs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma numesc bianca...si am niste prietene nebunee cand radem si ne prostim...imi zic :
BeBe
BiBi
BiBiLiBiBi
BiBiLoy
BiBeloU
BiBiLau
BuBi
BishKa
BushKi
Si altele... ce le vine in cap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi Biut'Zza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heloo! si pe mine ma cheama bianca si prietenii imi zic: bibi, bya, biencutza, bibiloi, bibisor, biu, banca, biencutzica, bibilina, anca, si imi zice si bi sunt multe alinturi pentru numele bianca. zi si uh ce iti vine in minte;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numeescc biancalaughing si toata lumea imi zice BiCabig grin nah acum depinde:p

| bestia a răspuns:

Ce proble existentiale...tongue Bia, Anca, o imbinare a celor doua ar fi Banca.Depinde de tine, acum...

| fobie de mate a răspuns:

Babu

| ANONIM_7367 a răspuns:

Bia? Bibi?

| gheorghe_7258 a răspuns:

Si pe mine ma cheama bianka si multi imi zic :bya,biutza,biu, biencutza, bibi multe...