| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a întrebat:

Ce prescurtari stiti si voi pentru numele Andreea dar nu Deea ca deja e popular ceva nu stiu mai special si daca stiti si voi un nickname nu stiu in engleza ceva >n-am idei ca imi trebuie si mie pentru hi5 si vreau sa-mi fac si un id >>>>noudau fundita pentru cele care imi plac :*

Răspuns Câştigător
| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Dydee... suna bine. :)

www.messletters.nl
Intra aici! Cel mai tare site pentru nickuri si cele mai faine scrisuri si simboluri. :D

22 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Deyuta; andre...andrelicious(la mine in oras este o "boala", la sfarsitul pseudonimului trebuie sa apara "-licious"...

| deejayra a răspuns:

Imi_plac_gainile

| d33a a răspuns:

Dedeman laughing

| kally a răspuns:

D2ea, DiDi, Deya, Andi, Andie, Rheea, Andry, Andrew, AnnDre, Andrine...

| kally a răspuns:

Hmmmm...de ce sunt toate STUPIDE?

| DianaLostInDreams a răspuns:

Deuts♥u
^︵^deyuu^︵^
◕‿◕Drootza

| andreea7520 a răspuns:

`ndreea, andre`, didi laughingetc

| andreea7520 a răspuns:

Cineva dă stupid aşa din prostie, ce vi se pare aşa stupid? fiecare cu opinia lui, de ce trebuie să primim toţi stupid pentru că ne-am spus părerea? Sincer, nu mă interesează aşa mult că am stupid sau inteligent, e un lucru lipsit de importanţă, contează să ajuţi oamenii ăştia, nu altceva big grin

| Kate21 a răspuns:

Andry, Adeea, Anne, Ande

| YLLL a răspuns:

Deyu.
Drutzii.
Deeu
Deedee
Andra
♥ Deeutzi
Andru
Deda
♥ And
Adee
Adda
Andre

| LarisaAndreea a răspuns:

Deutzza, Deeutza, Deede, Andreutzzza, AnDrEe, Dee_PinK, etc.

| betty17 a răspuns:

Deidei, deu, deiux

succes

| Bianca206 a răspuns:

Deeutza
an.deea
deux laughing

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Ms de fundita. :*

| *Baby* a răspuns:

Andreiutza, Deiutsa, Deedee, dutza,, andrushka, andreetongue, duda, doomie, andra, andrada, andris, andreiutzki, baby blue d33a, andre, adri, andrutz, adda, andutza, andreiushka, andorra, anda! Sper sa iti alegi unul, astept fundita.

| nutzu' a răspuns:

Areea;
Andusk';
Andusk'a;
Andras;
Antrax(asta-i cel mai tare);
Deas;
Deaserea;
etc. ...hai cu fundita acu'

| LOADING █████████99% a răspuns:

Sa vedem, am o colega andreea caruia ii spunem dede

| dEaaax a răspuns:

Mi mi se zice pe afara Andrele laughing
Deea chiar nu`mi place. Adica. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anndreiiiia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea deia deiuca deeiuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place dudu, dede happy

| Safira007 a răspuns:

Pai, Andreutza, Andreiuta, Deiutza, Deiuta.Sunt multe sa stii