| bOom a întrebat:

Ce produse folositi pentru a avea un ten frumos, fara cosuri si alte imperfectiuni?

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Am folosit CleanClear, am folosit si Vichy, am folosit cam tot ce se putea folosi, dar am ajuns tot la dermatolog. Mi-a dat o reteta cu niste compusi, iar crema mi-a preparat-o la farmacie si am mai luat eu o lotiune cu apa termala si plante de la Herbal Extracts cred... dupa 2 saptamana, timp in care le-am utilizat constant, dimineata si seara dupa demachiere, aveam un ten cum nici la 15 nu aveamhee hee. Era cam scumpa prima crema...cca 100 ron si din cauza asta n-am mai luat, nici n-am mai avut nevoie; acum folosesc crema de galbenele la nevoie, iar seara, dupa demachiere, sterg fata si cu un disc cu lotiune antiseptica, de salvie... bine, la mine problema imperfectiunilor mai e data si de faptul ca folosesc machiaj (fond de ten, corector, etc.) big grin. Asa ca in principal, daca nu te machiezi, demachiaza-te doar dimineata si seara, sa ai tot timpul fata curata si sigur problemele tenului se vor diminua considerabil.Pa-pa!

9 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Clean&clear love struck

| pisoias29 a răspuns:

Hmm am mai raspuns cuiva la intrebarea are...si eu pentru unten frumos folosesc spirt sau lotiune anstrigenta de la avon happy...folosesc de vreun an....nu stiu cat de sanatos e, dar functioneaza

| dada a răspuns:

Vichy normadermwinking

| elisa_2627 a răspuns:

Numai crema de galbenele. Nu am folosit niciodata altfel de crema.
Daca vrei ceva mai scump atunci Clean-Clear, a folosit nepotul meu, dar tot la crema de galbenele a ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat-o pe toate partile. De la produsele de pe piata pana la cele din brosuri. Cele dupa piata nu sunt bune de nimic, cel putin pentru mine. Am incercat produse de la Avon din gama Cleraskin.Hmm...satisfacatoare.Insa,am luat-o cu infuzie de musetel, iar in 2 zile maxim au trecut.Try it!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spray de hormoni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal dupa mine cred ca nu trebuie sa folosesti produse cosmetice cas rele crede-ma din proprie experienta cel mai bunn remediu este cel cu plante cu miere de albine, ointizi pe fata apoi o lasi aproximativ 5-8 min. apoi te speli bine cu apa si sapun asta e un remediu bun crede-ma apoi nu te mai da cu fond de ten deoarece ai sa vz ca vei ajunge la dermatolog. success.

| BiienCutza a răspuns:

Eu folosesC garniieR.