| Iriiiii a întrebat:

Fetelor, ce produse folositi pentru cosuri si acnee?

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O prietena de-a mea foloseste zynerit si iau disparut majoritatea

| marrr a răspuns:

Am folosit Clearasil de care nu am fost prea multumita, apoi un gel de la gerovital plant. Am constatat ca nu prea dau rezultate si mi-am luat Bioten, care era cat de cat bun, iar acum am luat Clearskin pore penetrating de la Avon si nu face minuni, dar macar curata tenul de impuritati.

| Annemary_2131 a răspuns:

Sapun cu sulf si e doar 5 lei...incearca!

| ancan a răspuns:

Eu folosesc Clearskin big grin si sunt multumita.

| xSoaked a răspuns:

Am folosit o crema, Brevoxyl si un sapun Uriage si nu au dat rezultate considerabile oh go on Mi-au trecut din cosuri acum vara ca am stat la soare. Si de obicei daca stai mult la soare dupa aceea iti revin cosurile mai tarziu thinking Totusi, sapunul merita incercatwinking

| edda0309 a răspuns:

Ia de la farmacie aknesol. e cel mai bun pe care l`am incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc Clearskin de la Avon si ma dau cam de 2 ori pe zi. Sunt foarte multumita, poti sa incerci si tu. Bafta! >:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zineryt e cel mai bun tratament pentru cosuri si acnee.folosestel cu increderewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castraveti...

| Ade_5758 a răspuns:

Ai putea consulta si un medic dermatolog... eu folosesc "Skinoren" si o spuma "Sebamed"...

| Lilutz a răspuns:

Zineryt si sunt foarte multumita de el. Adica inainte aveam foarte multe cosuri, dar acum nu mai am aproape deloc. Ti-l recomand si tie costa in jur de 20 lei. Te-am pupat:*:*:*

| Sanddra a răspuns:

Http://acnee.info/ Sigur aici gasesti multe ajutoare. Pup.

| giuliajuly a răspuns:

Bioderma