| MortActiune a întrebat:

Ce profiluri imi recomandati daca sigur % iau peste 5 mate si romana 6 imi iese media de intrare 7.10 Sunt din Judetul ALba si vreau sa fiu cat mai aproape de casa ca anul acesta pe cls 8 trece repede si trebuie sa ma gandesc unde vreau sa ma duc si sa invat pentru examene/

Răspuns Câştigător
| UtilizatorulN a răspuns:

Mate-info intensiv info. Intri oricum, datorita faptului ca la media 7.10 esti deja la "inaltime" spre deosebire de altii din cauza camerelor de filmat