| lav_8132 a întrebat:

Ce programe de editat poze cunoasteti?(as vrea si site-ul de unde le pot downloada gratis si fara virusi x_X). Inafara de phtoscape, photobrush, photo instrument.

Si as mai avea o intrebare. cum se cheama programul de modificat poze.in care ai un stil de scris cu inimioare? Scuzati. mi exprimarea...laughing

Dau funditapuppy dog eyes.

5 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Buna!
Cel cu "stilul de scris cu inimioare" este sigur, sigur Pizap.
www.pizap.com.
Sper ca te-am ajutat;*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa

| lav_8132 explică:

Am tot incercat, draga Anonim oh go on

| xLorEx a răspuns:

Cel mai bun program de editat poze e Adobe Photoshop, da ma indoiesc ca e cel cu inimioare. tongue II un program complex, ar fi bine sa consulti si niste manuale, nu cred ca-i potrivit pentru briz-brizurile cu inimioare. tongue