| Ruptura a întrebat:

Ce realizari vrei sa ai in viata asta inainte sa mori?

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sa stiu ca are cine plange dupa mine si cine imi multumi ca am facut ceva pentru ei cat am trait

| Victor453 a răspuns (pentru Freya1):

Eu la fel doresc asta, ca sa aflu cine pe adevarate te iubea

| Freya1 a răspuns (pentru Victor453):

Asta si faptul ca ai facut ceva pentru cineva

| Victor453 a răspuns (pentru Freya1):

Desigur, daca ai fost cicat, ap o figa o sa plinga cineva dupa tine))

| Victor453 a răspuns:

Sa las un pas in istorie, sa schimb lumea, sa creez ceva ce ar usura viata, sa devin om popular)) sunt cam multe si mi-e lene sa scriu, sorry))

| PaulSergiu a răspuns:

Gandeste asa ce las eu in urma mea dupa ce mor?

| BlackX0 a răspuns:

Se spune ca atunci cand mori, viata ti se deruleaza in fata ochilor. Ee, cand se intampla asta vreau sa mor stiind ca am vazut un film misto :3

| theosinc911964rsr a răspuns:

Ar fi o realizare sa nu am nicio realizare