| lol5755 a întrebat:

Ce sa aleg dintre samsung galaxy mini si un Ipod 1G de 8 giga? (eu acum am un nokia 5130)happy

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

I-ati neaparat iPod.Este foarte bun.Si la Samsung Galaxy iti da decat 1giga.Si incape la Samsung decat card de memorie cel mai mare de maxim 3-4giga.Nokia ala,.,nu e cine-stie-ce,dar nu zic ca nu e bun.E un telefon acceptabil, practic si frumusel. Funda, plsss?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| StopTheWar a răspuns:

Ideea e ca la IPod nu poti vorbii.Deci, in locul tau as alege Samsung, cu toate ca nici Nokia nu este un telefon rau.

| Iulia_2256 a răspuns:

Ipod 1G de 8 gigawinking
Este cea mai buna alegere. DE CE?
Pentru ca are memorie buna si pentru ca are si un aspect frumos.
Si este si foarte rezistent, eu am un Ipod de 2 ani si 3 luni si sunt ff multumita!happy