| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce sa fac atunci cand dau sa platesc la o aplicatia gen cum e si Netflix si asa dar nu merge? Ca am dat sa platesc la disney plus dar nu merge si am bani destui pe card. Trebuie sa bag din nou datele cardului si tot ce mai trebuie atunci? Ca nu vreau sa astept pana se plateste automat

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce înseamnă că nu merge?

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ce card ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Hmm,ai Bt pay?

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Și nu îți apare plata in aplicație sau ce anume se întâmplă?

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Atunci încearcă să reintroduci datele, iar dacă nici așa nu merge, vorbește cu cei de la bt

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu, pentru că sunt aceleași date

| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Le modifici pur și simplu din aplicația de streaming