| Zozolinaa a întrebat:

Ce sa fac ca sa ma schimb? As vrea sa devin populara ce trebuie sa fac ca sa fiu asa? Sa schimb garderoba, sa ma aranjez... ce? cel mai explicativ comentariu primeste Fundita!

Răspuns Câştigător
| Dimineata a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as incepe sa imi schimb stilul, sau sa le variez, dar asta doar daca tu simti ca trebuie sa-ti schimbi garderoba. Aspectul fetei e foarte important... Sprancenele trebuie sa fie pensate pentru ati pune in evidenta ochii, tenul curat, si dupa ceva machiaj usor, depinde de gustul fiecarui. Incearca sa fi cat mai simpla dar in acelasi timp diferita.

1 răspuns:
| LexiEatsYou a răspuns:

Nu e nevoie sa iti schimbi stilul decat daca esti cine stie ce tocilara si eu nu cred ca esti.Deci...pentru inceput asigura-te ca arati bine mereu si nu trebuie sa te comporti intr-un anumit fel e indeajuns sa fi naturala.O cale spre popularitate este ca cineva sa te inalte.Gaseste pe cineva popular si vorbeste cu el[eu asa am facut.Am vorbit cu o fata populara pe chat si am devenit prietene]Ea o sa iti prezinte majoritatea prietenilor ei[Daca e populara e inconjurata intotdeauna de alti baieti sau fete populare pentru ca popularii nu stau niciodata cu cei nepopulari si inevitabil iti face cunostinta cu ei]Si asa ai grija sa fii cat mai placuta si pe gustul lor.Asta e calea spre popularitate.E foarte simplu. Sper ca te-am ajutat. big grin