| Andreutza1997 a întrebat:

Ce sa fac daca am cosuri pe fata? crying nu stiu! imi puteti spune?tongue

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Iti poti prepara singura o masca..acasa..usor...de facut.

Ei niste drojdie. zeama de lamaie..si faci o crema. care o dai pe fata..stai asa pana incepe sa se usuce... dupa.te speli cu apa calduta..nu fiarta.
vei avea un ten caltifelat si poate vei scapa si de cosuri.ok?

| Camelisa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un dermatolog, el v.a sti cu siguranta ce creme trebuie sa folosesti, tenurile difera, nu te lua dupa toate sfaturile babesti.
Numai bine!

| dyadiana a răspuns:

Spalate in fiecare dimineata pe fata cu apa foarte foarte rece eu asa fac kiss ai incredere