| Oannaaaaa1D a întrebat:

imi puteti spune cum as putea scapa de cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GirlyLove a răspuns:

Exista o crema numita Skinoren.Eu am luat-o gratis pe reteta, deci nu stiu cat costa. Iti dai cu ea seara, inainte de culcare, dar nu iuta sa te speli bine inainte. Sa nu iti dai decat pe partea de fata cu cosuri, pentru ca aceasta crema nu face bine la ten. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes cu cosurile! Funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la dermatolog, desi in mare pare o problema banala, acneea este destul de greu de tratat si se trateaza doar sub indrumarea unui medic de specialitate

| Oannaaaaa1D explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc pentru rasp. :*

| Siiimo a răspuns:

Spala-te cat mai des posibil pe fata! Evita cat de mult poti sa iti atungi fata cu mainile! Nu iti stoarce cosurile! Pe perioada menstuatiei indiferent de ce faci iti va aparea cosuri atunci,,, dar dupa...e oke. Si incearca o crema de la Avon. Sunt foarte bune :*:* Bafta!:*:*

| ralukyz a răspuns:

Incepeti viata sexuala in caz ca esti virgina...laughing