| fgmijpb a întrebat:

Ce sa fac daca mama mea m-a prins masturbandu-ma?

19 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Cum ai reusit? laughing aia e iti ceri scuze

| fgmijpb explică (pentru Broadband):

Nu m-a prins chiar facand-o. Cand a intrat in camera mi-am pus repede pantalonii si m-a intrebat ce faceam.

| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, nu cred ca e vreo problema, spune-i ce faceai si daca nu tine vorbeste cu tatal tau laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inchizi usa si continui

| vocea a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, este normal doar esti baiat, ea va incerca sa se prefaca ca nu a vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca n-ai stropit-o laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, si ea o face sau a facut-o.

| fgmijpb explică (pentru anonim_4396):

Nu prea cred. Pe vremea lui Ceausescu oamenii nu stiau de filme porno si de laba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru fgmijpb):

Nu are sens ceea ce ai zis.
Ce treaba are Ceausescu cu filmele prono si cu laba?
Nu ai nevoie de filme porno pentru a te masturba. Femeile nu fac laba, cel putin nu lor. A da, si cainii se masturbeaza si n-au filme porno...

| fgmijpb explică (pentru anonim_4396):

Atunci nu erau filme porno, iar oamenii nu aveau pe ce sa-si dea
laba. Si de unde sa stie ei ce e aia laba daca nimeni nu stia. De exemplu eu am aflat de la un coleg, dar initial am refuzat s-o fac, dar s-a intamplat intr-o zi sa ma masturbez si de atunci tot o fac cam o data, de doua ori pe saptamana in medie, in afara de o perioada de vreo doua luni, cand am crezut ca ma pot lasa, dar nu am mai rezistat si am inceput din nou.

| victor30 a răspuns (pentru fgmijpb):

In 1897 a fost "tras" primul film porno. Nu te mai contrazice cu lumea daca nu stii. Nu cred ca ai trait nici macar o secunda pe vremea lui Ceausescu dar vorbesti cu atata siguranta. Nu ne intereseaza de cate ori te "fericesti" tu. Oamenii stiau si atunci dar erau mai discreti si mai cu bun simt, nu ca acum cand ne explici de cate ori faci tu.

| fgmijpb explică (pentru victor30):

Ai dreptate. M-am nascut dupa Revolutie. Poate ca erau filme porno, dar erau la cinema nu online. Si termina odata cu fazele tale de superioritate ca sunt sigur ca ti-ai dat laba de sute de ori.

| Happyjump a răspuns:

Spune-i ca te scarpinai

| Bøøgey a răspuns:

O prinzi si tu pe ea. Sa fiti chit.

| dana12848 a răspuns:

Spune-i ca-l admirai laughing

| Wukii a răspuns:

Continui laughing

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Ii zici.

| MeddyMaddy a răspuns:

Nimic. laughing