| GeOrGyGyO a întrebat:

Ce sa fac daca mie imi plac o trupa de baietii iar prietenilor mei nu le plac si imi tot reprosaza ca sunt naspa da eu nu prea cred ca sunt naspa pe mine sincera sa fiu ma dispera cand imi tot reprosaza si nu as vrea sa ma cret cu ei?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Nu ne-ai spus ce argumente au la adresa ta.
Incearca sa afli mai multe informatii, poate i-ai jignit cu ceva, poate ai ras de ei, poate ai facut un gest nepotrivit, nu stiu.
Explica-le ca nu ai vrea sa te mai certi cu ei...

Sper ca ti-am fost de folos! happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| madalina2727 a răspuns:

Niste prieteni, cel putin cei adevarati, nu or sa-ti reproseze niciodata ca esti naspa, ci te vor accepta asa cum esti.Aia nu-ti sunt prieteni, fa ce-ti doresti tu.Mai bine fara astfel de prieteni care iti impun un anumit mod de viata.

| justAgirl_8912 a răspuns:

Spune-le ca nu ii ma asculti trupa aia...acasa oricum poti sa le asculti melodiile cat vrei ca nu iti spune nimeni nimic.Nu toti trebuie sa aveti aceleasi gusturi chiar daca sunteti prieteni.

| GeOrGyGyO explică:

Na-ti inteles nu mie imi spun ca sunt naspa despre trupa imi spun ca sunt naspa

| GeOrGyGyO explică:

Voi n-ati inteles nu eu sunt naspa ci trupa pe care o ascult cred ei ca-i naspa

| GeOrGyGyO explică:

In primul rand Styx mi-a trecut faza asta cu big bang si acum is bine cu prietenii mei si oricum nu am incercat sa le schimb mentalitatea ii chiar invers ei vroiau sa ma schimbe pe mine da nu au avut sanse fiindca m-am schimbat singura asa ca nu mai da raspunsuri de astea ca nu merita.MULTUMESC ORCUM PT INCERCARE!